Bieman de Haas met het hoofdkantoor in Boven-Leeuwen en met vestigingen in Bolton (CA) en Hangzhou (CN) is een toonaangevende groothandel in ruitersportartikelen, die met haar eigen merken BR®, ANKY®, PREMIERE en WHIS®  een compleet en uitgebalanceerd assortiment voor zowel ruiter als paard biedt. Met ruim 65 medewerkers im- en exporteren wij van en  naar ca. 40 landen wereldwijd. 

Wegens uitbreiding van ons team zoeken wij:

Oproepbare logistiek medewerk(st)ers

Wat ga jij doen:

- Meewerken met lossen van de te ontvangen transporten;
- Het op loc atie zetten van binnen gekomen goederen;
- Order picken;
- Aanvullen van de voorraad;
- Uitgaande orders verzendklaar maken.

Wat kun jij ons bieden:

- Beschikbaar op maandag t/m vrijdag tussen 8.15 uur en 17.00 uur;
- Goede beheersing van de Nederlandse taal;
- Je bent zelfstandig, precies en flexibel;
- Je bent een teamplayer maar kunt ook goed zelfstandig werken;
- Je kunt snel schakelen tussen werkzaamheden;
- Bij voorkeur werkervaring in een magazijn;
- Woonachtig binnen 20 minuten van Boven-Leeuwen.

Wat kunnen wij jou bieden:

- Een afwisselde functie binnen een gezond groeiend bedrijf.
- Een open werksfeer binnen een enthousiast team dat dagelijks hard werkt om onze klanten te bedienen. 

Enthousiast?

Stuur jouw motivatiebrief met CV naar: Handelsonderneming Bieman de Haas B.V.  t.a.v. mevrouw Y. Neijndorff 

E: personeelszaken@bieman.com | T: 31 487 597880 | W: www.br.nl | W: www.anky-atc.com

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Stages

Als student werken voor één van de grootste ruitersportartikelenmerken van Europa? BR biedt diverse stagemogelijkheden voor gemotiveerde studenten. Het bedrijf bestaat uit meerdere afdelingen, ieder met eventuele stagemogelijkheden:

 • Marketing / DTP / Vormgeving / Fotografie
 • Sales
 • Inkoop / Productontwikkeling / Styling
 • Administratie / Finance
 • Logistiek


Reageren? Mail je CV met sollicitatiebrief naar: 

E: personeelszaken@bieman.com 

Logistiek medewerk(st)ers

Wij zoeken per direct

logistieke medewerk(st)ers

(80-100%)

Wat ga jij doen:

 • Meewerken met lossen van de te ontvangen goederen;
 • Het op locatie zetten van binnen gekomen goederen;
 • Order picken;
 • Aanvullen van de voorraad;
 • Uitgaande orders verzendklaar maken.

Wat kun jij ons bieden:

 • Je bent een teamplayer maar kunt ook goed zelfstandig werken;
 • Je kunt snel schakelen tussen werkzaamheden;
 • Werkervaring in een magazijn is een pré;
 • Woonachtig binnen 20 minuten van Boven-Leeuwen.

Dit bieden wij jou:

 • Een afwisselende functie in een familiair bedrijf;
 • Leuke collega’s die met zijn allen dagelijks hard werken om onze klanten te bedienen;
 • Een passend salaris bij de functie;
 • 2% eindejaarsuitkering;
 • 29,5 vakantiedagen op fulltimebasis

Enthousiast?

Stuur jouw motivatiebrief met CV naar:

Handelsonderneming Bieman de Haas B.V., t.a.v. mevrouw Y. Neijndorff, Postbus 8, 6658 ZG Beneden-Leeuwen E: personeelszaken@bieman.com | T: 31 487 597880 | W: www.br.nl | W: www.anky-atc.com

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Freier Handelsvertreter (m/w/d) für Österreich (und Süddeutschland)

Wer sind wir?

Bieman de Haas mit Hauptsitz in Boven-Leeuwen (NL) und Büros in Bolton (CA) und Hangzhou (CN) ist ein führendes Großhandelsunternehmen, das Reitausrüstung anbietet. Bieman de Haas ist Inhaber der Marken BR®, ANKY®, WHIS® und Premiere und bietet seinen Kunden eine vollständige und ausgewogene Produktpalette. Täglich arbeiten mehr als 65 begeisterte und engagierte Mitarbeiter am Import und Export von Waren. Derzeit verkauft Bieman de Haas nach rund 40 Länder weltweit.

Wir freuen uns, Ihnen eine Stelle als freier Handelsvertreter (m/w/d) für Österreich (und Süddeutschland) anbieten zu können!

Wir suchen einen hoch engagierten und motivierten freie/-n Handelsvertreter/-in mit Hauptwohnsitz in Österreich. Als unser Handelsvertreter/in setzen Sie Zeichen. Sie erweitern unseren Kundenstamm und betreuen unseren aktuellen Kundenstamm. Mit unserem Sales Manager erstellen Sie Verkaufsprognosen für das Geschäftsjahr / den Geschäftsmonat.

Wesentliche Aufgaben und Verantwortlichkeiten:

 • Sie besuchen unsere Kunden und verkaufen die Kollektionen und Produkte;
 • Sie informieren und beraten unsere Kunden;
 • Sie bereiten mit dem Sales Manager eine Strategie und einen Wachstumsplan für Österreich und Süddeutschland vor;
 • Sie entwickeln Marktstrategien in Zusammenarbeit mit unserem Marketing-Team.

Sie vertreten unsere Marken und unterstützen unsere Einzelhändler beim Verkauf unserer Marken.

Wer sind Sie:

 • Sie haben Leidenschaft für unsere Produkte und Marken;
 • Sie haben eine flexible und korrekte Arbeitsweise;
 • Sie haben eine sehr starke mündliche und schriftliche Kommunikationsfähigkeit;
 • Erfahrungen im Reitsport und als (Freier) Handelsvertreter sind von Vorteil.

Wir bieten:

 • Produkt- und Verkaufstraining.
 • Unterstützung durch ein hochmotiviertes Team.
 • Attraktive Provision.

Interessiert? Überzeugen Sie uns!

Passt diese Position zu Ihnen? Wir laden Sie ein, sich für die Stelle zu bewerben. Bitte senden Sie uns Ihr Bewerbungsschreiben mit Lebenslauf bis zum 22.November 2021 Bieman de Haas BV | Attn. Frau Y. Neijndorff Y.Neijndorff@bieman.com |Van Heemstraweg 25, 6657KD Boven-Leeuwen, Niederlande

Representative for Sweden

Bieman de Haas B.V. with Head offices in Boven-Leeuwen (NL) and offices in Bolton (CA) and Hangzhou (CN) is a leading wholesale company offering equestrian equipment. Bieman de Haas is owner of the brands BR®, ANKY®, WHIS® and PREMIERE and is offering its customers a complete and well-balanced product range. More than 65 enthusiastic and committed employees are working on the import and export of goods every day. Currently, Bieman de Haas distributes to approximately 40 countries world-wide.

We are excited to offer the position of representative for Sweden!

For our brands we are looking for a representative.

As our representative you are able to make your mark and reputation. You extend our customer base further and maintain our current. You make sales forecasts for the fiscal year/monthly with our Sales Manager.

Job Description

 • Daily visits to our customers
 • Inform and advise our customers
 • To sell our regular and seasonal products (lines) of our own brands and distribution brands
 • Prepare with the salesmanager strategic and growth plan for Sweden
 • Develop market strategies in collaboration with our marketing team
 • Promote our brands and support our retailers promoting our brands

Person Specification

 • Highly commercial, sales driven and numerate
 • Customer first attitude
 • Minimum of three years representative experience
 • Passion for our products and brands
 • Exceptionally strong verbal and written communication skills

What we offer

 • A challenging job for a growing international organisation
 • A job with a lot of variety, responsibility and independence
 • Space for personal growth and initiative
 • Full back up of a professional organization
 • Salary in line with the market with bonus structure

Interested? Convince us!

Does this position fits you like a glove? We invite you to apply for the job.

Please send us your letter of application with résumé.

Handelsonderneming Bieman de Haas B.V., t.a.v. mevrouw Y. Neijndorff, Postbus 8, 6658 ZG Beneden-Leeuwen E: hr@bieman.com | T: 31 487 597880 | W: www.br.nl | W: www.anky-atc.com

Online Marketeer 32-40 uur

Online Marketeer

Jij hebt een passie voor merken bouwen en online marketing, die je graag wilt combineren met jouw liefde voor paarden. Met jouw kennis en kunde ga je onze merken ANKY en WHIS laten groeien in naamsbekendheid en (online) performance. Jij wordt dus hét marketingbrein achter deze merken.

Het bedrijf

Bieman de Haas met het hoofdkantoor in Boven-Leeuwen en met vestigingen in Bolton (CA) en Hangzhou (CN) is een toonaangevende groothandel in ruitersportartikelen, die met haar eigen merken BR®, ANKY®, PREMIERE en WHIS® een compleet en uitgebalanceerd assortiment voor zowel ruiter als paard biedt. Met ruim 65 medewerkers im- en exporteren wij van en naar ca. 40 landen wereldwijd. 

Wat wordt helemaal jouw ding binnen Bieman de Haas? Jij wordt als marketeer verantwoordelijk voor de internationaal bekende merken WHIS en ANKY. WHIS is hét draadloze instructiesysteem voor ruiter en instructeur. ANKY is een toonaangevend ruitersportmerk wat staat voor fashion en hoogwaardige technische kwaliteit binnen het assortiment. 

Het team

Wij hebben een marketingteam van 7 personen in verschillende rollen, namelijk: online marketeers, grafisch vormgevers en fotografen, een copywriter, iemand die verantwoordelijk is voor offline marketing en evenementen en de manager. Binnen het team communiceren we open en is geen dag hetzelfde. Je werkt intensief samen en daarom vinden wij collegialiteit ook enorm belangrijk. We verwachten dat jij met jouw kennis en ervaring een ‘senior’ rol kunt aannemen binnen dit team. 

De functie

Als marketeer ben je internationaal verantwoordelijk voor de digital marketing en groei in naamsbekendheid van WHIS en ANKY. Jij bent ook degene die verantwoordelijk is voor het strategische contentplan en zet de content op de juiste kanalen in. Je werkt zowel aan B2B (winkeliers) als B2C (eindconsumenten) marketingactiviteiten.

Je werkzaamheden bestaan o.a. uit:

- Social Media strategie maken en uitvoeren
- Facebook Advertising
- E-mail marketing
- Samenwerking met mediapartners
- Fotoshoots organiseren en coördineren

Wat verwachten we van jou?

We verwachten minimaal 2-3 jaar ervaring in een soortgelijke functie en affiniteit met de paardensport. Verder werken we graag samen met iemand die het voortouw neemt, met nieuwe ideeën komt en houdt van informele en duidelijke communicatie. Daarnaast:

- Heb je HBO werk- en denkniveau en een studie gedaan richting marketing/communicatie;
- Ben je analytisch ingesteld;
- Denk je graag commercieel mee en ga je voor groei;
- Ben je creatief en bedenk je graag nieuws campagnes.

  Wat krijg je van ons?

  Een gemotiveerd team met hart voor de merken en de branche, waarin plezier en hard werken hand in hand gaan. We vinden het belangrijk dat je kunt blijven leren in je functie en staan open voor nieuwe ideeën en creatieve campagnes. Je krijgt een verantwoordelijke functie waarbij jij de sturende marketingkracht bent achter de merken WHIS en ANKY.

  We hebben binnen het bedrijf een gezellige gezamenlijke kantine waar je lekker jouw eigen brood kan smeren of tosti’s kan maken, gratis fris kan pakken en waar altijd vers fruit ligt voor iedereen. Daarnaast staat er een gezamenlijke koelkast, magnetron en een niet onbelangrijk: een koffieautomaat. Nóg luxer: twee keer per dag komt onze Anja zelfs bij je langs met een koffie of thee rondje!

  Verder krijg je:

  - Markconform salaris afhankelijk van je ervaring;
  - Bonus aan het einde van het jaar;
  - Team met leuke collega’s in een familiair bedrijf;
  - Pensioenverzekering op basis van middelloonregeling;
  - Reiskostenvergoeding;
  - 8% vakantiegeld en 25 vakantiedagen op basis van 40 uur;
  - 4,5 ADV dagen op basis van 40 uur;
  - Leuke personeelskorting op ons assortiment voor jou als paardenfan;
  - Diverse borrels & bedrijfsfeestjes.

  Enthousiast?

  Stuur voor 18 december a.s. jouw motivatiebrief met CV naar: 

  Handelsonderneming Bieman de Haas B.V.  t.a.v. mevrouw Y. Neijndorff 

  E: personeelszaken@bieman.com | T: 31 487 597880 | W: www.br.nl | W: www.anky-atc.com

  Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

  Sales Director

  Cavalli Holding BV: bestaande uit de groothandel Equine Industry (Oisterwijk), Bieman de Haas (Boven-Leeuwen), Bieman de Haas North America LTD (Bolton, CA) en een merchandise office in Hangzhou (CN) zijn toonaangevende groothandels in ruitersportartikelen, die met hun eigen merken TRUST Equestrian®, ONE Equestrian® BR®, ANKY®, WHIS® en diverse distributiemerken, een compleet en uitgebalanceerd assortiment voor zowel ruiter als paard biedt.

  Met ruim 90 medewerkers im- en exporteren wij van en naar ca. 40 landen wereldwijd. 

  Wij zijn op zoek naar een

  Sales Director (m/v) (fulltime)

  Wat ga jij doen?

  Als Sales Director weet jij op een motiverende en coachende wijze jouw team van vertegenwoordigers, agenten (in binnen- én buitenland)  en een inside accountmanager maximaal te laten presteren. Het team bestaat uit meer dan 20 medewerkers. 

  Dit doe je door duidelijke doelen en deadlines te stellen. Je weet dit te bereiken door o.a. het delen van informatie, ontwikkelingen en uitkomsten. Je wordt verantwoordelijk voor het realiseren van de strategische doelstellingen, waarbij jij zelfstandig salesplannen opstelt en tot uitvoering brengt. Je hebt zelf ook contact met onze grootste (inter)nationale spelers in de paardensport branche.

  Tevens werk je samen met marketing, logistiek, manager customer service en de overige MT leden om de doelstellingen te behalen of te overtreffen. 

  Wat maakt jou succesvol?

  - Je bent ondernemend met minimaal een afgeronde HBO-opleiding in een commerciële richting;

  - Je hebt affiniteit met de paardensport;

  - Je hebt minimaal 5 jaar ervaring in het leiden van een verkoopteam in de B2B sector;

  - Je beschikt over een sterk analytisch vermogen;

  - Je hebt uitstekende communicatieve en commerciële vaardigheden;

  - Je beheerst de Nederlandse, Engelse en Duits taal goed: zowel in woord als in schrift.

  Waarom kies jij voor ons?

  - Je ontvangt een passend salaris bij jouw ervaring en een aantrekkelijke bonusregeling;

  - Een mobiele telefoon, laptop en auto van de zaak;

  - Prima secundaire arbeidsvoorwaarden;

  - Je hebt 25 vakantiedagen per jaar.

  Daarnaast bieden wij jou mooie merken om mee te werken. Waarop je ook nog eens personeelskorting ontvangt.

  Je komt terecht in een informeel, familiair bedrijf met fijne collega’s. Waarmee je gezellig de lunchpauzes kunt doorbrengen: onder het genot van warme en/of koude dranken en een stuk fruit waarin wordt voorzien door de werkgever.

  Ben je enthousiast geworden van deze mooie functie?

  Stuur voor 25 november 2022 jouw motivatiebrief met CV naar:

  Mevrouw Y. Neijndorff E: personeelszaken@bieman.com | T: 31 487 597880 

  W: www.br.nl | W: www.anky-atc.com | W: www.whis.nl

  W: www.trust-equestrian.com | W: www.one-equestrian.com

  Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

  Inside Accountmanager

  Bieman de Haas met het hoofdkantoor in Boven-Leeuwen en met vestigingen in Bolton (CA) en Hangzhou (CN) is een toonaangevende groothandel in ruitersportartikelen, die met haar eigen merken BR®, ANKY®, PREMIERE en WHIS® een compleet en uitgebalanceerd assortiment voor zowel ruiter als paard biedt. Met ruim 65 medewerkers im- en exporteren wij van en naar ca. 40 landen wereldwijd.

  Wegens uitbreiding van ons team zoeken wij:

  Inside Accountmanager (fulltime)

  Heb jij een sterke commerciële drive en affiniteit met de paardensport? Sta jij open om samen met ons de uitdaging aan te gaan in deze nieuwe functie? Dan ben jij degene die wij zoeken. Het wordt een zelfstandige, proactieve en dynamische rol waarin je wordt bijgestaan door de afdelingen Marketing en Customer Service.

  Als Inside Accountmanager ga jij het contact met bestaande klanten & prospects versterken en onderhouden. Jij wordt het gezicht van Bieman de Haas en weet dan ook alles van onze merkpositioneringen en paardensport artikelen. Jouw toekomstige werkzaamheden:

  - Het onderhouden en opstellen van marketing accountplannen met bestaande klanten & prospects

  - Je bent telefonisch en op locatie in contact met onze bestaande klanten & prospects

  - Met jouw enthousiasme weet jij altijd een opening te creëren om onze business te laten groeien

  - Jij hebt een creatieve inbreng op het gebied van sales- en marketingacties

  - Op basis van cijfermatige kennis zie je kansen voor zowel de klant als voor ons

  Wat wij verwachten van jou:

  - Je hebt een afgeronde commerciële opleiding

  - Je beschikt over HBO werk- en denkniveau

  - Je bent resultaatgericht en commercieel ingesteld

  - Je bent communicatief vaardig en beheerst de Nederlandse, Engelse en Duitse taal goed (zowel in woord als in schrift)

  Dit biedt Bieman de Haas jou:

  - Een team met leuke collega’s in een familiair bedrijf wat zich blijft ontwikkelen

  - Een passend salaris bij jouw ervaring

  - Een pensioenverzekering op basis van middelloonregeling

  - Personeelskorting op ons assortiment

  - Een actieve personeelsvereniging 

  Enthousiast?

  Stuur voor 1 juli a.s. jouw motivatiebrief met CV naar:

  Handelsonderneming Bieman de Haas B.V.  t.a.v. mevrouw Y. Neijndorff

  E: personeelszaken@bieman.com | T: 31 487 597880 | W: www.br.nl | W: www.anky-atc.com

  Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

  Product toegevoegd aan wishlist
  Product toegevoegd aan vergelijken